Дитячі

Дитячі

Відображати:
Сортування

Для всіх батьків вкрай важливим є різносторонній розвиток власної дитини. Пізнання та сприйняття навколишнього світу, отримання нових знань та навичок в ранньому дитинстві проходять в процесі гри.

Дитячі настільні ігри сприяють розвитку фантазії, посидючості та логічних здібностей. Вони стимулюють роботу мозку, покращують пам’ять, а також покращують комунікативні навички, які без сумнівів знадобляться маленькій людині в подальшому житті.

Завдяки іграм для дітей можно провести час якісно для всіх членів родини, налагодити міжособовий контакт, відволіктися від гаджетів та телебачення. Як відомо, найкращі спогади завжди родом з дитинства, тому так важливо подарувати своїй дитині приємні враження та моменти, які назавжди залишаться у їх пам’яті та залишать приємні спогади у їхніх серцях.

Настільні ігри, створені для малюків віком 1, 2, 3 роки мають скоріш ознайомчий характер та не несуть особливого змістового навантаження. Для більш старших дітей віком 4, 5, 6, 7 років створюють розвиваючі ігри зі сформованими сюжетними лініями та завданнями невисокого рівня складності. Вікова група 8, 9, 10 років повноцінно може претендувати на участь в найцікавіших крутих іграх на одному рівні з дорослими.

В нашому інтернет-магазині Ви можете замовити та недорого купити найкращі та популярні ігри в Україні.

Ми здійснюємо продаж як у великі міста (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса), так і до маленьких населених пунктів за допомогою поштової доставки, вартість якої сплачується окремо.

Дізнатися, які товари є в наявності в Києві, а також їхню ціну Ви зможете, зазирнувши до нашого каталогу. Якщо ви бажаєте максимально дешево придбати настільні ігри для дітей будь-якого віку, звертайтеся до нас!

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.