Зоряні імперії

Зоряні імперії

Відображати:
Сортування

«Зоряні імперії» - колодобудівна карткова гра, випущена в жанрі наукової фантастики. Геймплей гри простий - потрібно збирати космічні армади, зводити цитаделі і військові бази, торгувати на міжпланетних ринках і відправляти на переплавку зіркові кораблі. Могутні і стародавні міжгалактичні імперії зійшлися в непримиренній сутичці за те, щоб володіти міжгалактичним простором. Результат протистояння буде вирішено в ході торгових операцій, битв в галактиках, а також вмілого і продуманого планування всіх дій. І все це чекає учасників гри Зоряні імперії.

Правила гри

«Star reals» - колодобудівна гра, в якій беруть участь два гравці. При використанні двох або трьох колод карт, в грі можуть брати участь чотири або шість гравців відповідно. Кожен учасник гри має 50 очок впливу з самого початку. В процесі гри гравці можуть атакувати один одного. Основна мета - зменшити кількість очок противника до нуля. Для забезпечення захисту гравці можуть атакувати один одного, а також використовувати в грі різні космічні станції, які мають здатність захистити учасника від прямих атак і приймати на себе всі удари і пошкодження. Всього в грі існує два типи ресурсів - це гроші і атаки.

«Зоряні імперії» - це популярна карткова гра в Україні, для якої характерні цікавий сюжет і досить прості правила. Тут немає необхідності довго вникати в сюжет, можна відразу ж переходити до активних дій і сутичок. Будучи представником власної імперії, кожен гравець буде прагнути до того, щоб зменшити вплив суперника. Для цього необхідно придбавати бойові кораблі, організовувати загарбницькі рейди на території ворогів, а також організовувати аванпости. Ті, кому цікаві настільні ігри, в які можна грати всією сім'єю і з друзями, можуть купити в Києві ігри серії. Доступна вартість. Ціни вказані на сайті.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.