Для хлопців

Для хлопців

Відображати:
Сортування

Незалежно від того, чи є Ваш син непосидою, або ж, навпаки, дуже уважною та посидючою дитиною - настільна гра стане найкращим та бажаним подарунком при будь-яких обставинах!

Дитячі настільні ігри для хлопчиків допоможуть зробити досуг дитини цікавим та корисним, та відволікти його від гаджетів та телебачення. Набори, які орієнтовані на вік від 1-го до 2-3 років ознайомлять малюка з формами, кольорами та простими числами. Для дітей 4, 5, 6 років можна підібрати гру, яка навчить її вести прості розрахунка та допоможуть розвинути пам’ять і фантазію. Для хлопців 7, 8, 9, 10 років передбачаються ігрис завданнями середньої важкості, завдяки ним розвивається логічне та просторове мислення, покращуються навики комунікації та взаємодії у суспільстві.

Настільні ігри для дітей - це дуже гарний спосіб весело та якісно провести час з однолітками або урізноманітнити буденність з батьками.

В каталозі інтернет-магазину Nastolnik зосереджено величезну кількість найкращих ігрових наборів, замовит які можливо зовсім недорого до будь-якого куточку України (доставка не входить у вартість). Наші ігри є неймовірно популярними серед жителів Дніпра та Запоріжжя, а також сонячної Одеси. Компанія Nastolnik має значний асортимент ігор у наявності, а також допоможе Вам максимально дешево відшукати та придбати круті новинки, які ще не з’явились у продажу, та рідкісні, важкодоступні екземпляри.

Тільки в нас Ви зможете купити найпопулярніші та найцікавіші ігри за найкращою ціною!

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.