Для дівчаток

Для дівчаток

Відображати:
Сортування

Ніяк не можете обрати подарунок для маленької принцеси? Ви абсолютно точно не помилитеся, якщо презентом стане дитяча настільна гра для дівчаток!

В нашому каталозі Ви легко підберете гру, яка буде відповідати віку дитини, адже для малюків, які досягли віку 1, 2, 3 років підходять більш прості набори, які не передбачають непростих дій або розрахунків, тоді як для дітей 5, 6, 7 років будуть цікаві ігри з легкими загадками, які стимулюють пам’ять та допомагають навчитися здійснювати прості розрахунки. Починаючи з 7, 8, 9, 10 років дівчата вже дуже добре вирішують логічні загадки, які сприяють розвитку інтелекта та комунікативних навичок.

Сучасний ринок пропонує масу варіантів, де можно дешево придбати настільні ігри, але слід бути дуже акуратним, бо ціна таких товарів не завжди означає добру якість.

Інтернет-магазин Nastolnik має широкий асортимент крутих навчальних та розважальних наборів, які, безсумнівно, привернуть увагу дитини, а дорослі будуть приємно здивовані невисокою вартістю, а також надійністю виробників.

Якщо Ви живете у Запоріжжі або Одесі, а може й у Дніпропетровську - не засмучуйтесь, бо ми здійснюємо продаж не тільки в межах Києва. Доставка продукції є можливою у будь-яку точку України, за умовою наявності поштового відділення.

Ви все ще думаєте, де можна недорого замовити популярні настільні ігри? Звертайтесь до Nastolnik!

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.