World of Tanks

World of Tanks

Відображати:
Сортування

«World of Tanks» - настільна карткова гра, яка розроблена і створена за мотивами гри онлайн-хіта World of Tanks. Ця гра стала однією з найпопулярніших на ігровому ринку. Ілюстрації до настільного варіанту гри створювали художники, які створювали також і комп'ютерну версію. Крім того, в цій грі можна зустріти термінологію і оформлення, яке вже добре знайоме всім за однойменною електронної версії.

Навіть якщо вам не доводилося грати в популярну онлайн версію, мало хто зможе відмовитися від чудової перспективи стати головним командиром зовсім невеликий, а може навіть і великий танкової армії, яка може складатися з самих різних бойових машин.

 

Правила

У грі «World of Tanks» учасникам треба буде стати командувачами танкового підрозділу, а також сформувати загін із сотні одиниць різної техніки. Коли загін сформований, його можна відправляти в бій! В процес гри можна атакувати ворога, здійснювати захист власних баз, а також використовувати підкріплення, спеціально для досягнення поставлених цілей і результатів. Отримання бойових медалей стане гарантією швидкої перемоги.

Важко уявити хоча б один бій чи війну без клопоту про постачання армії. І настільна гра про танки не є винятком з правил. В ході гри вам також потрібно буде зайнятися накопиченням ресурсів, проведенням різних маневрів, а також плануванням різних дій. При цьому, можна відзначити гранично просту механіку всієї гри, яка зовсім не відволікає від основних бойових дій. Якщо Ви хочете провести вечір за більш веселою грою, купите в Україні будь-яку гру серії Манчкин. Вона стане відмінним варіантом проведення часу для всієї родини.

У настільну гру «World of Tanks» буде цікаво грати не тільки тим, хто знає і любить оригінальну електронну версію. Всім любителям карткових ігор і військової тематики припаде до смаку ця гра. Правила гри дуже прості, а грати можна навіть великою компанією. Тому можна відзначити, що грати в World of Tanks - це велике задоволення.

Якщо ви хочете купити будь-яку гру із цієї серії по ціні сайту - звертайтесь.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.