Епічні сутички бойових магів

Епічні сутички бойових магів

Відображати:
Сортування

«Епічні сутички бойових магів» цікава і трохи божевільна гра. Купити цю гру варто тільки заради того, щоб почитати правила, які написані на смішному жаргоні, яким спілкуються російські чаклуни на просторах Середзем'я.

Обов'язково читайте правила в слух, перш ніж приступити до гри. Тоді ви зможете всю гру спілкуватися в такій колоритній манері. «Епічні сутички бойових магів» - це відморожена і жорстка бійня найвідчайдушніших магів, які не мають людських слабкостей. І навіть повалені, ті хто програв противники мають право повернутися в гру. Картинки в грі при цьому такі, що навряд чи вам захочеться перекусити в процесі.

Правила

З боку гра Epic Spell Wars of the Battle Wizard може виглядати як трешева сутичка не самих чесних і порядних бійців. Кожен в цій грі за себе і проти всіх. Починаючи партію необхідно вибрати яким, з 8-ми моторошних магів ви віддаєте перевагу грати. По столу потрібно розкласти планшети, карти, кубики та все що можна буде знайти в коробці і добре перемішати.

Вибрати собі в руку 8 карт, з яких і потрібно буде потім складати заклинання. І в залежності від того, у кого які будуть заклинання, маги можуть ковбасити і дубасити один одного по черзі. У грі присутній особливо цікавий елемент - збірні заклинання. 120 карт заклинань ділимо на групи - Заводіли, Навороти, Приходи. Можна поєднувати одну карту з групи, дві карти з різних груп або три карти з груп. Крім цікавих і барвистих ілюстрацій на кожній карті є написи і значки, які дадуть зрозуміти, як чаклувати і визначити, чи не буде нове заклинання шкодити самому власнику.

Перед гравцем буде лежати повністю самостійна гра, з новими механізмами. Набори ігор «Епічні сутички бойових магів» можна змішувати і отримувати, таким чином, дуже цікаві стрілялки на своєму ігровому столі. Любителям настільних ігор для веселої компанії радимо звернути увагу і купити в Україні настільні ігри серії Манчкин, Хоббіт, Соображарій і інші.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.