Колонізатори

Колонізатори

Відображати:
Сортування

У грі Колонізатори гравці змагаються між собою в підкоренні і освоєнні острова Катан. Гра, якій притаманна динаміка і непередбачуваність, припала до душі гравцям з усього світу і вже встигла завоювати величезну кількість різних нагород в Україні та в світі.

 

Правила

У грі The Settles of Katan гравці повинні будуть стати першими поселенцями острова і освоїти недавно освоєний острів Катан. При цьому, варто зазначити, що метою гри не є знищення або перемога над противниками. Завдання кожного гравця - якомога швидше освоїти і розвинути власну колонію. Перемогу отримує гравець, який перший набере 12 очок. Очки нараховуються за будівництво міст, поселень. Крім того, окуляри можна отримати за створення найдовшої дороги і спеціальних культурних будівель. Гравець, який швидше за інших освоїть острів, стане переможцем і правителем Катана.

Дія гри відбувається на полі, яке розділене на шестигранники (гекси). Використання складеного поля дає можливість проводити кожну партію на неповторному ландшафті. Все гекси, розташовані на суші, за винятком Пустелі виробляють ті чи інші ресурси - шерсть, руду, цегла, дерево і т.д. Завдяки цим ресурсам можна будувати нові об'єкти або купувати карти розвитку. Однак відповідні гекси виробляють ресурси тільки в тому випадку, якщо на покинутому кубику випадає число, яке відповідає гекса. Крім того, необхідність отримання тих чи інших ресурсів змінюється постійно, в ході гри.

В цілому можна відзначити, що кожен хід доводиться ретельно обмірковувати. Але оскільки в грі бере участь 3-4 людини, то відчуття затягнутості не виникає. Всі компоненти гри виконані з якісних матеріалів.

Любителі настільних ігор по достоїнству оцінять і зможуть купити в Україні не менш цікаві ігри серії Манчкин, Зомбіцід, Каркассон і інші, представлені в магазині.

На нашому сайті найдоступніша вартість ігор. Ціни вказані зі знижкою.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.