Хоббіт

Хоббіт

Відображати:
Сортування

Створенню гри передувало написання популярного і епічного роману «Хоббіт, або туди і назад», письменником Джон Рональд Руел Толкін. І тільки через 70 років, знаменитий творець ігор Райнер Книція створив цікаву і захоплюючу гру «Хоббіт», сюжет якої повністю базується на сюжеті однойменного роману. У продаж ця гра надійшла ще взимку 2010 року і з тих пір позиціонується як настільна гра для всієї родини. «Хоббіт» є настільною і пригодницькою грою, в ході якої 2-5 гномів повинні допомогти малюкові Хоббіта Більбо Беггінса стати легендою. За це хоббіт зобов'язаний повернути гномам належні їм скарби.

Правила

У супроводі гномів Більбо Беггінс відправляється в захоплюючу подорож, метою якої є скарби Одинокої Гори. На шляху їх будуть чекати небезпеки, пригоди і випробування. Основною метою гри можна назвати отримання якомога більшої кількості очок або скарбів. За допомогою своїх карт, всі учасники гри повинні просувати загальний загін до спільної мети - Одинокої Гори.

При цьому, кожен з них може діяти як в інтересах команди, так і в своїх власних. В процесі гри можна покращувати здібності свого персонажа, долати складні перешкоди, а також запасатися провіантом. У грі не існує хороших чи поганих карт. Кожна карта буде приносити успіх або удачу тільки в поєднанні з певними обставинами. І тільки від учасників гри залежить, як саме вони зможуть ними розпорядитися.

Окремим пунктом гри The Hobbit відзначені можливості підстроювання під учасників гри. Можна вибирати простий, складний або середній режим гри. Крім того, гравці можуть заздалегідь домовитися про правило, при якому всі учасники гри залишаються в програші, якщо дракон Смог раніше всіх добереться до Озерного міста. В цілому всі правила гри прості і зрозумілі, а партія в середньому займає близько однієї години. Ті, хто любить настільні ігри для всієї родини можуть звернути увагу і купити в Україні настільні ігри серії Манчкин, Жах Аркхема, Соображарій і інші.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.