Жах Аркхема

Жах Аркхема

Відображати:
Сортування

Настільна гра «Жах Аркхема» - це кооперативна гра для 1-8 гравців, які перенесуться в дивовижний і лякаючий світ, створений великим письменником і містиком Г.Ф. Лавкрафт. Стародавні, як називають знаючі люди ворожих істот, зачаїлися в порожнечі за межами простору і часу, біля воріт між світами. Ці ворота стали відкриватися, і їх треба закрити якомога швидше, інакше скоро Стародавні зроблять наш світ своєю розореною вотчиною. Але на їх шляху стоять лише декілька детективів.

Правила

Кожен учасник гри Arkham Horror один з детективів або гостей цього провінційного американського містечка, в якому відбуваються надприродні речі. В процесі гри гравці досліджують важливі місця, встановлюють контакт і відносини з прибульцями з іншого світу, а також намагаються зібрати якомога більше різноманітних доказів і ресурсів, які допоможуть відвести від міста і планети загрозу з іншого світу.

На початку гри, детективам доведеться уникати контакту з більшою частиною різних монстрів, вони виявляться йому просто не по зубах. Спочатку гравці тільки починають підготовку до боїв і збирають для цього різну зброю і боєприпаси, навчаються чарам. І тільки після того як вони привернуть достатньо союзників і ресурсів вони зможуть почати головну атаку на Міф, як тут прийнято назвати породження інших світів.

Якщо детективи отримають перемогу - світ виживе. Якщо не зможуть закрити ворота, то Древній все ж таки прокинеться для вирішальної битви. Ті, хто любить настільні ігри для всієї родини можуть звернути увагу і купити в Україні настільні ігри серії Манчкин, Містеріум, Соображарій і інші.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.