Runebound

Runebound

Відображати:
Сортування

У грі Runebound компанія ваших друзів і ви самі на якийсь час станете героями фантастичного світу, вивчите всі його закутки, переможете численних монстрів і лиходіїв, виявите незліченні скарби. Скрізь вас очікують великі подвиги і неповторні пригоди. Вам знадобиться чимала кількість сміливості, спритності і, можливо, деякого везіння. Але мета чиста і прекрасна - порятунок світу від жахливих підступів чорного мага.

Герої мандрують по містах і селах, знаходячи одну пригоду за іншою. Перемагаючи монстрів, виконуючи завдання, герої отримують нагороду: одиниці досвіду, золото, таємничі артефакти. По ходу гри герої набираються сили, проте на місці не стоїть і світ: у ньому з'являються більш небезпечні нові вороги! Лише наймогутніший герой здобуде перемогу над жахливим повелителем драконів!

Runebound є однією з кращих настільних ігор в Україні, мають фантастичну тематику (фентезі), захоплюючий ігровий процес. Чудові ілюстрації, продуманий світ, оригінальна механіка - все це створює ілюзію повного занурення в ігровий світ.

Купити ігри ви можете за цінами, які бачите у нас на сайті.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.