Манчкин

Манчкин

Відображати:
Сортування

В даний момент серія ігор Манчкин налічує вже безліч локалізацій. Як відомо, любителі ігор називають манчкінами таких гравців, які намагаються зробити свого персонажа найкрутішим і прокачати його краще за всіх. І при цьому часто не отримують задоволення від спільної гри в компанії. І, як правило, всі гравці, що поважають себе, обходять стороною таких гравців. Якщо звичайно справа не стосується настільних ігор, які створені спеціально для Манчкінів.

Про гру

Munchkin є картковою грою для невеликої компанії. В ідеалі - 3-6 чоловік, але при бажанні може брати участь будь-яка кількість. Мета гри проста. Гравець повинен прокачати свого персонажа усіма можливими способами. Переможе той, хто зможе прокачати свого героя будь-якими чесними і нечесними способами і дійти разом з ним до 10-го рівня. Для цього можна використовувати різні махінації, блеф, інтриги. Гра змусить пройти через все це будь-якого учасника. А загальний геймплей заснований на самому звичайному пригоді. Манчкіни подорожують, зустрічають на своєму шляху монстрів, перемагають їх, отримують скарби і таким чином потрапляють на новий рівень.

Правила гри

Основне завдання гри - отримати достатній рівень прокачування свого персонажа. Для того, щоб прокачати необхідно отримувати рівні за переможених монстрів, а також уміло використовувати власні навички та різні плюшки. Гравець, який досяг 10-го рівня - перемагає. Кожен Манчкин повинен прагнути отримати кар'єрний ріст. А починають все з звичайної людини, який не володіє особливими здібностями та вміннями і з першого рівня. Чим вище рівень має персонаж, тим простіше йому здобувати перемоги над монстрами. Якщо є бажання, персонаж може змінити расу і стати ельфом, хафлінг або дварфов. Якщо є бажання отримати інші здібності - можна стати злодієм, кліриком або чарівником. А ось для того, щоб змінити стать потрібно чекати зручного моменту або прокляття. Кожна раса і кожен клас мають свої особливості і недоліки.

Для кого гра

Гра призначена для молодіжної аудиторії, яка цінує рольові ігри. І тим не менше грати в гру «Манчкин» можна в будь-якому віці. Фентезі-пригода з цікавими ситуаціями, монстрами і скарбами припаде до душі будь-якій людині, що має почуття гумору і широкий кругозір. Для тих, кому гра припала до смаку є різні серії цієї гри. Ви можете замовити їх за доступною ціною на нашому сайті. Доставка в Києві і по Україні.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.