Зомбіцід

Зомбіцід

Відображати:
Сортування

Настільна гра «Зомбоцид» була випущена в 2012 році і з тих пір стала улюбленою грою мільйонів. Крім того, вона встигла завоювати такі нагороди як «2013 Golden Geek Best Thematic Board Game Nominee» і «2013 Ludo Award Best Board Game Editor's Choice Winner». І якщо Ви хочете приймати життєво важливі рішення і битися проти живих мерців, тоді «Зомбоцид» - це саме те, що Вам потрібно!

 

Правила

Корпоративна гра «Zombicide» відноситься до настільних ігр. В ході гри гравці об'єднуються і намагаються не тільки зберегти життя, але також і перемогти. Це дає можливість всім учасникам гри приємно провести вечір. В процесі гри всі учасники можуть не тільки об'єднати всі свої дії, але також домовлятися про спільні ходи і координувати свої дії. Можна обмінюватися речами, зброєю і ризикувати власним життям в ім'я порятунку партнерів. У великій коробці гравців чекає величезна кількість детальних мініатюр виживших, а також величезний вибір їх супротивників зомбі. Кожен раз складене поле буде виглядати інакше, а величезна кількість різноманітних місій поставить перед гравцями унікальні умови для перемоги, а також встановлять власні правила. Тим, хто любить настільні ігри, можна порадити купити в Києві і в Україні ігри цієї серії, представлені на сайті.

Книга правил гри складається з 10 найрізноманітніших сценаріїв. Грати за сценаріями можна послідовно або в будь-якому порядку, який оберуть гравці. Відповідно до вибору сюжету, вам необхідно буде кожен раз створювати унікальну карту. Для цього достатньо просто викладати двосторонні тайтли локацій, переслідувати певну мету і використовувати для цього найрізноманітніші ресурси. Отже, можна відзначити, що «Зомбоцид» являє собою активний і цікавий зомбі-слешер, в якому зомбі не дадуть гравцям розслабитися і змусять ретельно обдумувати кожен крок.

У нас найдоступніші ціни. Звертайтеся.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.