Зоряні війни

Зоряні війни

Відображати:
Сортування

Громадянська галактична війна йде повним ходом. Альянс повстанців не звертає уваги на численні втрати і невдачі і знову кидає виклик могутньої Імперії. Тільки учасники цієї захоплюючої гри зможуть вирішити одвічний конфлікт світу Зоряних воєн. Досить просто вибрати свою сторону і здобути перемогу, знищивши при цьому всі кораблі супротивника.


Як грати

«Star-Wars» - повітряний бій, який розгортається між кораблями імперії і кораблями повстанців. Створивши власну ескадрилью, в якій є як кораблі, так і пілоти, гравці можуть виставити їх на стіл і почати бій. Дії для проходження певного раунду таємно задаються за допомогою використання персональних «шкал».

 

Такі позначки задають маневри, які повинні виконати кораблі, а також швидкість. При цьому всі маневри повинні виконуватися пілотами по черзі. Більш вмілі повинні ходити пізніше - з використанням шаблонів. Для переміщення власного корабля гравцеві досить просто прикласти шаблон з картону відповідний обраної мініатюрі. Шаблон відповідає обраному маневру і переставляє мініатюру на кінець заданої шаблоном траєкторії. Результати перестрілки можна визначити за допомогою кубиків.

Збитки, завдані в бою можна роздати в вигляді карт зі спеціально підготовленої колоди. Це дає можливість уточнювати і відзначати, які частини корабля пошкоджені і яких саме збитків їм завдано. Якщо гра припала Вам до душі, але хотілося б продовжити пригоди в нереальних світах, спробуйте купити в Україні гри Pathfinder або Runebound.

У стартовому наборі гри "Зоряні війни" можна знайти сценарії, ігрові карти, а також зібрані і пофарбовані мініатюри кораблів. Якщо використовувати в грі «просунуті правила», то учасники гри зможуть комплектувати свої ескадрильї за допомогою використання заздалегідь обумовленої кількості очок. Набрані очки можна використовувати для придбання кораблів, пілотів з різним рівнем досвіду, а також спеціальних властивостей і можливостей гри.

На нашому сайті найдоступніші ціни.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.