Соображарій

Соображарій

Відображати:
Сортування

Настільна гра «Соображарій» змусить Вас задуматися про те, яка кількість тварин є на букву А чи скільки професій на букву Б ви знаєте. Ця гра чудово підійде для гучних компаній і тихих сімейних вечорів. Ця швидка і захоплююча забава навчить будь-кого міркувати дуже швидко. Ви зможете безсоромно хвалитися словниковим запасом і легко знаходити спільну мову з колегами та друзями. Ця гра однаково сподобається як дітям, так і дорослим. Розвивайте кругозір, згадуйте самі незвичайні і неординарні слова і фрази і Ви точно зможете здобути перемогу. Не менш цікавими будуть ігри Манчкин, Підземелля, Мафія і інші, які можна купити в Україні, в нашому інтернет-магазині.

Правила

На початку кожної партії необхідно перетасувати колоду категорій і букв, а також розташувати їх на столі таким чином, щоб всі гравці могли бачити. Гру починає той гравець, який навчався або навчається краще за всіх інших. Саме він повинен відкрити верхню карту колоди Категорій і верхню карту колоди Букв. І після цього вже справа залишається за малим. Кожен гравець намагається якомога швидше назвати слово, яке буде підходити під відкриту категорію і починатися з відкритою літери. Той, хто зможе першим назвати таке слово може забирати собі карту категорії. Карта з буквою йде в скидання тим часом і новий раунд починається.

Перемагає в грі учасник, який зміг набрати найбільшу кількість очок, а саме - набрав найбільшу кількість карт категорій. «Соображарій» являє собою веселу і цікаву гру для будь-якої компанії, яка не тільки розбавить будь-яке свято, але також і змусить трохи подумати.

Щоб купити гри - звертайтеся. Доступні ціни.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.