Pathfinder

Pathfinder

Відображати:
Сортування

Настільна рольова гра «Pathfinder» являє собою одну з найпопулярніших систем в світі, для створення і розробки якої став у нагоді досвід більш ніж 50 000 гравців. За допомогою основної книги правил, яка входить в комплект учасники гри зможуть перенестися в світ, повний небезпечних пригод, монстрів і магії. Їх чекають небезпечні інтриги, жахливі монстри, похмурі підземелля і звичайно ж численні скарби. Гра сподобається тим, хто вже грав в Descent або будь-які інші настільні карткові ігри.

Стартовий набір настільної гри Pathfinder містить в собі все необхідне для того, щоб за допомогою гострих мечів і могутніх заклинань, вирушити в дорогу і добути славу, багатство і успіх. У наборі можна знайти повний список описів всіх локацій, чудовиськ і монстрів, а також зброї та інших різних предметів, які знадобляться в дорозі. Всі правила досить прості і відмінно локалізовані.

Як грати?

Для початку, команді гравців необхідно буде визначитися з ведучим. Це повинен бути гравець, який надихне всю команду і вдихне в неї життя. Ведучий буде своєрідним вісником світу, в якому будуть відбуватися події вашої історії. Решта можуть вибрати собі ролі героїв гри. Для цього можна скористатися підготовленим листом персонажів або створити свого власного унікального героя

Гравці самі керують діями персонажів в грі Pathfinder. Під керівництвом гравців їхні персонажі будуть розгадувати загадки, битися з монстрами і знаходити скарбами. Іншими словами - це буде життя повна загадок і пригод. Сама гра проходить у вигляді діалогу гравців і ведучого. Ведучий пропонує опис того, що відбувається навколо учасників, а кожен з них повинен при цьому описати свої дії в певній ситуації. Для виконання більшості дій гравцеві потрібно буде кинути кубики. Успіх або удача того чи іншого гравця і персонажа часто залежать саме від кидання кубика.

Найпопулярніша серія ігор в Україні. На нашому сайті доступні ціни. Якщо ви хочете купити - звертайтеся.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.