Ticket to Ride

Ticket to Ride

Відображати:
Сортування

«Ticket to ride» - гра, яка була випущена в продаж ще в 2004 році, компанією Days of Wonder. І з тих пір, настільна гра Квиток на поїзд встигла завоювати просто величезну популярність у всьому світі. У неї грають в усьому світі, в тому числі в Німеччині, Франції та США. І це зовсім не дивно, так як ця захоплююча гра дарує просто неймовірна пригода і цікаве проведення часу всім тим, хто прийняв рішення провести відпочинок за картою з залізницею.

Опис гри

У грі можуть брати участь від 2 до 5 осіб одночасно. Для того, щоб одержати в грі перемогу учаснику потрібно отримати якомога більшу кількість переможних очок, які гравці можуть отримати тільки в певному ряді випадків. Для отримання очок учасникам необхідно прокладати залізницю, яка з'єднує міста, виконуючи при цьому ігрові завдання, які будуть описані в карті маршруту. Крім того, певну кількість ігрових очок може отримати той учасник, який чий маршрут залізниці в результаті гри виявиться найбільш довгим. Для виконання завдань, в руках учасника будуть картки вагонів різного типу, а також інші предмети гри, які зможуть полегшити або навпаки обтяжити процес гри. Однак найважливішим атрибутом гри можна з великою ймовірністю назвати власний інтелект гравців.


Правила гри

Правила гри «Квиток на поїзд» гранично прості. Виконуючи хід гравець може виконати тільки певну кількість дій. За один хід можна взяти карти вагонів, прокласти дорогу, яка буде пов'язувати два певних міста, а також взяти нові карти маршрутів. Ігрові правила гранично зрозумілі і доступні і завдяки цьому в дану гру можуть грати як дорослі так і діти. Це безсумнівно робить гру ще більш цікавою і привабливою, особливо для поціновувачів цікавого сімейного дозвілля. Ті, кому до смаку пригоди, можуть купити в Україні інші не менш цікаві настільні ігри, наприклад Манчкин або Runebound.

У комплект гри входять правила, карти і п'ять ігрових фішок. Всі елементи гри виконані на високому якісному рівні.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.