Мафія

Мафія

Відображати:
Сортування

«Мафія» є салонною психологічною рольовою грою, якій властивий детективний сюжет. У грі моделюється боротьба інформованих один про одного членів організованої меншості з організованим більшістю. Геймплей гри базується на легенді, згідно з якою всі жителі міста, втомлені від засилля мафіозних кланів, приймають рішення пересаджати у в'язницю всіх мафіозних ватажків. Природно у відповідь мафія оголошує війну і прагне знищити всіх добропорядних громадян

Правила

Оригінальна гра «Mafia» з'явилася в далекому 1986 році. Гру створив Дмитро Давидов студент психологічного факультету МГУ. І сьогодні ця гра отримала світове визнання. Її використовують не тільки в розважальних, але і в навчальних цілях і визнали у всьому світі. Для гри потрібно компанія з 6 чоловік. На самому початку гри необхідно вибрати ведучого, який буде стежити за її ходом. Решта гравців випадковим чином можуть отримати одну з ролей - мирного жителя або члена мафіозного клану. При цьому, кількість членів мафії завжди має бути менше, ніж мирних жителів. Геймплей ділитися на дві фази - день і ніч.

День - час неспання. В цей час всі гравці можуть обговорювати свої дії, визначати, хто може бути мафією, хто підозріло поводиться і так далі. У цей час відбувається голосування, кого з гравців посадити до в'язниці. Тоді він вибуває з гри, а його роль розкривається. Ніч - все крім мафії сплять, закриваючи очі. «Мафія» може в цей час радитися і показує знаками ведучому, кого з мирних вони хочуть вбити вночі. День - ведучий оголошує хто був убитий і знову починаються обговорення і пошук винних. При цьому свою роль не можна відкривати, але можна видавати себе за кого завгодно.

Це загальна схема гри. Ведучий в ній необхідний для того, щоб дотримати конфіденційність гравців. Єдина мета учасника гри - повністю позбутися від членів команди суперника. Любителям цікавих і розвиваючих настільних ігор можна порекомендувати купити в Україні гри серії Манчкин, Колонізатори, Каркассон і інші, представлені в інтернет-магазині "Настольнік".

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.