Підземелля

Підземелля

Відображати:
Сортування

«Підземелля» - карткова гра для любителів фентезі ігор. Основна ціль гри - першим виконати три завдання. В процесі гри, учасники повинні будуть досліджувати підземелля, вступати в сутички з монстрами, а також використовувати для цього різні умови локацій, кімнат і коридорів.

Відважним героям належить зібратися з силами і бути готовими до відважних пригод в похмурому світі Підземелля. У найвіддаленіших і зловісних закутках катакомб гравцям належить виконати кілька небезпечних і складних завдань. Учасникам належить кинути вибір самій долі, ризикувати, а також йти на чималі жертви для того, щоб знайти потрібні артефакти, винищувати нечисть, знаходити таємні кімнати, а також заважати своїм конкурентам-героям усіма можливими способами.

У грі «Dungeon Riders» втілені найкращі традиції класичного фентезі. Неможливо повірити, що такий яскравий сюжет зміг поміститися в таку невелику коробочку. Але гра приємно здивує будь-кого.

Правила

Гравці ходять у грі по черзі. Хід кожного з них буде складатися з 5 фаз - відновлення, злодіянь, локацій, подвигів і скидання карт. Після закінчення проходження фаз, хід буде передаватися наступному члену гри. Коли кожен з учасників зробив по одному ходу, раунд вважається завершеним і всі дії починають повторюватися по колу.

Рухаючись по підвалах підземелля і вступаючи в сутички з різними противниками, гравець повинен виконати три завдання і при цьому залишитися в живих. Крім того, можна здобути перемогу граючи за Повелителя Підземелля - зможете знищити всіх героїв. Тим, хто любить настільні ігри можна порекомендувати купити в Україні гри серії Манчкин, Мафія, Знахідка для шпигуна і інші, представлені в інтернет-магазині "Настольнік".

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.