Містериум

Містериум

Відображати:
Сортування

Містеріум (Mysterium) - це захоплююча кооперативна настільна гра з детективних містичним сюжетом, що дозволяє захоплююче провести час компанії від 2-х до 7-ми осіб у віці від 10 років і старше. Створена компанією IGames (Україна) в 2013 році і представлена в рамках міжнародної виставки «Ігросфера - 2013», де визнана кращою сімейної грою.

 

У пошуках істини

Гравцям відведена роль медіумів. Їх завдання - розібратися в те, що сталося, знайти справжнього злочинця і звільнити примари. У свою чергу привид, щоночі є відвідувачам замку і залишає підказки.

Misterium є корпоративною гру, яка побудована в основному на механізмі асоціацій. Учасники гри повинні вибрати людину, якій буде відведена роль примари, а всі інші будуть медіумами. Можна виділити кілька особливостей цієї гри:

 - привид залишає загадки без слів, значить, асоціації та різні комбінації повинні придумувати і пропонуватися гравцями;
 - гравці повинні діяти разом і таким чином, весь час знаходиться в грі;
 - привид обмежується набором карт і тому, працювати з асоціаціями потрібно акуратно, для того, щоб не збити з пантелику медіумів;

Поєднання

Основні нюанси гри були описані вище, тому не має сенсу описувати процес загадування і розгадування снів. Єдине, на чому хотілося б зробити акцент - в грі можна відзначити вдале поєднання механік Діксі і Клуедо. У ролі привида найкраще мати досвідченого гравця. Хоча кожному учаснику не завадило б побути в цій ролі. Так як ця роль розкриває абсолютно іншу сторону гри. Цю гру оцінять ті, хто любить грати в Манчкин і інші захоплюючі настільні ігри.

Додатки

Настільна гра Містеріум: «Таємні знаки» представляє собою унікальне доповнення до гри «Містеріум», яке є сумісним з виданнями українською і російською мовами. У коробці «Таємних знаків» можна знайти нові карти, нові локації, знаряддя вбивства, а також відмінну колекцію карт снів.

Настільна гра Містеріум «Бранець часу» - це друге доповнення легендарної гри. Гравці отримають шанс познайомитися ближче з вулицями дивного містечка, який розташований в безпосередній близькості до підземелля.

Настольна гра «Містеріум: прихований мотив» є доповненням до основної грі, в якому з'являється Мотив злочину. Адже після того як злочин розкрито завжди залишається загадкою його мотив. І в цій грі учасники отримають можливість дізнатися його.

Нагороди

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.