Бенг

Бенг

Відображати:
Сортування

«Бенг!» - проста і весела гра, яка призначена для великої компанії. Суть гри дуже близька до суті гри Мафія - кожен учасник має свою приховану роль. Основним завданням є вичислити за допомогою розмови - хто йому друг, а хто ворог і в кого варто стріляти. Так, Ви прочитали все абсолютно вірно. У цій грі кожен гравець може самостійно вибирати хто йому друг, а хто ворог, а також вибрати собі чергову жертву. Але варто пам'ятати про те, що мета і жертва буде обов'язково опиратися. Тому, вибираючи жертву для початку необхідно прикинути чи вам під силу впоратися з нею. Ви зможете просто не оговтатися від удару і підставити свого персонажа під удару у відповідь іншого гравця.

 

Правила

Як вже говорилося вище, кожен з учасників гри отримає таємну роль, а разом з роллю і завдання - законні гравці повинні будуть здолати всіх бандитів, а ренегатів потрібно буде залишитися єдиним, який вижив під час кровопролитних боїв. Крім таємних ролей, кожен з учасників гри зможе отримати також ще одного персонажа, який буде мати більш доступного режиму. Бої персонажів відбуваються за допомогою використання спеціальних карт. По суті, весь сенс гри полягає у вибудовуванні оборони зі спеціальних бочок, револьверів, а також іншого інвентарю. За допомогою розмов і логічних висновків гравцям доведеться визначити, хто є хто в грі.

У грі «Bang!» Холодний розрахунок і відмінне майстерність йдуть рука об руку і дають можливість виграти. Веселий і захоплюючий квест може перетворитися в жорстоке і холоднокровне змагання самих справжніх майстрів своєї справи. Ті, кому до вподоби проводити веселі вечори з другзьямі і рідними за цікавими настільними ірамі, можуть купити в Україні не менше увелкательние гри серії Манчкин.

Карткова гра «Бенг!» є грою для порівняно невеликої компанії з 4-6 чоловік. Мінімальний час гри - 30 хвилин. Але бувають партії, які розтягуються на значно більші періоди часу. Можливо це рідкість, але гравці часто отримують ще більше задоволення від більш тривалих партій.

Щоб купити ігри в Україні - звертайтесь. Ціну ви бачите на сайті.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.