Каркассон

Каркассон

Відображати:
Сортування

Настільну гру «Каркассон» добре знають і люблять у всьому світі. І якщо ви хочете цікавих пригод, які перенесуть вас в інший світ, обов'язково придбайте цю гру. Ця настільна гра продається великими тиражами і попит на неї зростає все більше і більше з кожним роком. У нашій країні ця гра ще відома під назвою «Середньовіччя». Звідки з'явилася така незвичайна назва? «Каркассон» - це назва одне з найвищих веж однієї з найстаріших фортець у Франції. Дизайнер цієї гри одного разу побував на вершині цієї вежі і побачене просто вразило його настільки, що він вирішив назвати так і власне творіння. Любителі настільних ігор по достоїнству оцінять і зможуть купити в Києві ігри за низькими цінами, представлені в магазині.

Правила

Що являє собою гра «Carcasson»? На даний момент гра поєднує в собі кілька методик, а грати в неї можуть як новачки, так і професіонали, які вже мають досвід. Суть гри полягає в тому, що кожен з гравців повинен викласти на поле різні карти. Основним завданням гравця можна назвати будівництво монастирів і прокладання доріг. І якщо на карті з'являється добудований об'єкт, то його власний отримує за нього додаткову кількість очок. Квадратики можна класти в будь-які місця, таким чином роблячи гру ще більш різноманітною. Крім того, існує можливість розмістити на своєму об'єкті одного з підданих і таким чином заробити ще більше очок. А сама фігурка має всі шанси просунутися по службі і навіть зробити відмінну кар'єру.

Настільні ігри серії «Каркассон» призначені для будь-якої компанії. У неї можна грати як маленьким, так і великим колективом. Завдяки участі в цій грі можна відчути себе жителем справжньої французької провінції. Потрібно розширювати володіння, будувати міста, а також встигати управляти підлеглими людьми. Принцип ігор простий і дуже похід на пазл, який необхідно буде скласти з присутніх в наявності елементів. Можна отримати очки не тільки за готові об'єкти, але так само і за об'єкти недобудовані.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.