Воображарій

Воображарій

Відображати:
Сортування

Настільна гра «Воображарій» може стати родзинкою будь-якої вечірки. Весела гра, всі учасники якої знаходяться в активній взаємодії. В ході гри вони загадують і розгадують різні слова. Можна змагатися по одному або об'єднавшись з команди. При цьому потрібно пояснювати загадані слова за допомогою малюнків, пантомім або відповідей та й немає, а також будь-яких інших способів, які виберете Ви самі.

 

Правила

Настільна гра являє собою класичний варіант гри, яка призначена для гравців старше 12 років. Кожен гравець отримує на руки три карти дій. За допомогою цих карт можна пояснити намальоване на мапі слово за допомогою дій, малюнків, запитань і відповідей. Карти доведеться чергувати.

Тобто після того як ви пояснили одну карту, вам доведеться пояснити ще дві таким же або іншим способом. Тобто якщо першу картинку ви пояснили за допомогою малюнків, для інших двох потрібно буде вибрати інший спосіб. Якщо один з гравців вгадує слово, йому присуджується переможне очко. Очко заробляє як той хто загадував слово, так і той, хто його відгадав. Ця гра активно розвиває творчі здібності, уяву і кмітливість. Ті, кому подобається проводити час з сім'єю і друзями за веселими настільними іграми, можуть також купити в Україні гри з цієї серії.

Грати в цю гру можна до тих пір, поки вона не набридне. Але найкраще, якщо всі учасники попередньо домовляться про те, коли саме закінчиться партія. «Воображарій» - захоплююча гра для цілої компанії.

На нашому сайті найдоступніші ціни.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.