Заміс

Заміс

Відображати:
Сортування

«Заміс» - це колодобудівна гра, в якій не потрібно збирати колоду і колекційна гра, в якій немає необхідності збирати карти. Автори цього видання без коливань змогли відмовитися від класичних елементів, які притаманні багатьом картковим іграм. У грі залишили тільки чистий екшн. При цьому авторам вдалося зберегти гру цікавою і навіть урізноманітнити її, використовуючи для цього деякі принципи базових жанрів. У коробці з грою можна знайти інструкцію і 8 наборів карт, по 20 в кожній, 16 карт баз і 32 карти переможних очок. При цьому там немає ігрового поля або жетонів, в загальному немає нічого зайвого.

Правила гри

Підготовка до партії гри проста і займає всього кілька хвилин. Для початку учасники гри вибирають для себе по 2 колоди фракцій. Це можна робити шляхом драфта або за бажанням - як завгодно гравцям. Кожну колоду можна назвати універсальною за кількістю і властивостями карт. Після цього кожен гравець створює власний «Zames».

У колодах гравців є тільки два типи карт. Це - поплічники і дії. Поплічники - це карти за допомогою яких можна захоплювати бази і заробляти переможні очки. Дії являють собою одноразові події, які в більшості своїй йдуть в скидання.

Основним джерелом переможних очок можна назвати Бази. Вони будуть викладені в центрі столу, в кількості, що дорівнює кількості гравців і плюс ще одна. У свій хід, кожен гравець може відправляти своїх поплічників на цю базу. Логічно відправляти їх на ті бази, де вже є і чужі і свої прибічники.

У свій хід кожен з учасників може зіграти одного поплічника і виконати одну дію. Грати можна в тій послідовності, в якій гравець вважатиме за потрібне. В кінці ходу, кожен гравець добирає дві карти з колоди. І так триває поки один їх учасників не набере 15 очок. Якщо Вам подобається проводити час за цікавими настільними іграми, Ви можете купити їх в Києві та замовити по Україні. У нас низькі ціни.

 

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.