Знахідка для шпигуна

Знахідка для шпигуна

Відображати:
Сортування

Граючи в настільну гру «Знахідка для шпигуна» учасник може побувати як в шкурі шпигуна, так і в ролі спецагента, який йде по його сліду. Ця гра відноситься до розділу салонних ігор, тобто специфікою нагадує добре відому всім гру Мафія. У цій грі не потрібна участь гравця на роль ведучого, грати повинні всі. Певні обмеження по часу, велика кількість локацій, які повинні вирахувати шпигуни, а також загальне загострення пристрастей в ході гри не дадуть нудьгувати жодному учаснику. Любителям цікавих і розвиваючих настільних ігор можна порекомендувати купити в Україні ігри серії Манчкин, Мафія, Каркассон і інші, представлені в інтернет-магазині "Настольнік".

 

Правила

«Spyfall» - швидка і в той же час весела словесно-психологічна гра, в якій постійно присутні інтриги і підозри. На початку кожного раунду гравці отримують по картці, на якій відображена певна локація. На початку кожного з раундів гравці таємно отримують карти, на яких зображена певна локація. При цьому, один з гравців замість карти локації, отримує карту шпигуна. Ніхто з учасників гри не здогадується хто шпигун, а шпигун в свою чергу не знає, де розташовані локації.

Гра проходить в режимі розмови. Один з гравців стає таємним шпигуном і його основним завданням буде визначити своє місцезнаходження. Решта гравців добре знають локацію, але при цьому не знають, хто ж узяв на себе роль шпигуна. Всі починають підозрювати гравців. І тут шпигунові доведеться грати ролі і імпровізувати, так як йому також можуть поставити запитання. В процесі гри шпигун повинен першим визначити, де він знаходиться і зробити про це заяву, поки його не вивели на чисту воду.

Закінчення гри може бути в трьох варіантах - по закінченню терміну гри, всі гравці повинні таємно проголосувати за шпигуна, тим самим визначивши його. Один раз за гру, кожен з гравців може призначити голосування за ту чи іншу кандидатуру. Шпигун має право зупинити гру і назвати існуючу локацію. В такому випадку перемога залишається за ним.

Ціни вказані на сайті. У нас найдоступніша вартість.

Передзвоніть мені

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв`яжеться з Вами ближчим часом.

.

.